Ik wil graag schenken aan mijn zoon, zodat hij daarmee zijn eigenwoningschuld kan aflossen. Mijn zoon is 32 jaar oud en ik heb nog niet eerder aan hem geschonken. Ik heb nu € 40.000 beschikbaar. Vanaf 2017 wil ik jaarlijks nog eens € 20.000 schenken aan mijn zoon. Vanaf 2017 komt er een schenkingsvrijstelling van € 100.000. Moet ik wachten met schenken tot 2017 of kan ik beter nu al schenken?
Lees hier het volledige bericht.
Vanaf augustus verandert de regelgeving rondom het overeenkomen van een studiekostenbeding. Dit is het gevolg van de implementatie van de EU-richtlijn Transparante en Voorspelbare Arbeidsvoorwaarden in de Nederlandse wetgeving. Wat
Als werkgever bent u verplicht om uw werknemers vrij te geven voor de onder de Wet arbeid en zorg (Wazo) vallende verlofregelingen. Daarom is het van belang dat u daarvan
Heeft u als particulier in 2021 zonnepanelen aangeschaft en de btw nog niet teruggevraagd? Dan moet u vóór 1 juli 2021 in actie komen. Want te laat is te laat!