Als u een lijfrente voortijdig afkoopt, moet u revisierente betalen. Een lijfrente is namelijk bedoeld als aanvulling op de AOW en eventueel pensioen. Neemt u het geld eerder op, dan heeft u dus ten onrechte uitstel van betaling over de afgetrokken lijfrentepremies gehad. Op de site van de Belastingdienst treft u een tool aan, waarmee u de revisierente kunt berekenen.
Lees hier het volledige bericht.
Om in aanmerking te komen voor de subsidie van maximaal € 2.800 per praktijk- of werkleerplaats, dient u als werkgever actie te ondernemen. Doelgroepen Erkende leerbedrijven, die een praktijkleer- of
Gaat u emigreren en bent u directeur-grootaandeelhouder (dga)? Dan kan dat belangrijke fiscale gevolgen hebben. Emigratie betekent namelijk niet dat u geen belasting meer hoeft te betalen in Nederland. Wat
Als u het niet eens bent met de Belastingdienst kunt u bezwaar maken. Als u geen gelijk krijgt, dan kunt u naar de rechter gaan. Vaak maakt u hierbij (veel)