Heeft u vóór 1 oktober 2021 de intentie vastgelegd om uw IB-onderneming vanaf het jaar 2021 zonder fiscale afrekening (geruisloos) in te brengen in een bv? Dan moet u nu snel in actie komen als deze inbreng nog niet is afgerond.
Lees hier het volledige bericht.
Door een arrest van de Hoge Raad zouden instellingen die winst beogen met leveringen en diensten van sociale en culturele aard 21% btw moeten afdragen. Het kabinet vindt dat onwenselijk.
De hoogste bestuursrechter, de Centrale Raad van Beroep, heeft bepaald dat persoonlijke dienstverleners die minder dan vier dagen per week werken in dienst van iemand met een persoonsgebonden budget (pgb),
Vanaf 1 juni 2023 kan de motorrijtuigenbelasting voor vrachtwagen via automatische incasso aan de Belastingdienst worden betaald. Lees hier het volledige bericht.