Verschillende bedrijven zoals Microsoft en Google bieden korting op hun producten of zelf gratis diensten aan non-profitinstellingen in het kader van hun MVO-beleid. Per aanbieder verschillen de voorwaarden of u in aanmerking komt voor deze korting. Meestal is het hebben van een ANBI-status de voorwaarde.
Zie deze link voor meer informatie.
Goed geregeld bestuur en toezicht Sinds 1 juli 2021 is de Wet bestuur en toezicht rechtspersonen (WBTR) van kracht. Deze wet is van groot belang voor álle stichtingen en verenigingen.
De ANBI-status is waardevol, maar u moet er wel goed op blijven letten. Het is geen eenmalige check, maar iets wat u moet bijhouden. Door regelmatig te kijken naar uw
De Subsidieregeling Praktijkleren in de Derde Leerweg ondersteunt werkgevers die investeren in het ontwikkelen van medewerkers en werkzoekenden via praktijkgerichte mbo‑scholing. Wat verandert er in 2026? Per 2026 is er