Ondernemers in het mkb drijven hun zaak vaak samen met hun echtgenoot of partner. Als in die gevallen een auto van de zaak ter beschikking staat, is het vaak voordelig de bijtelling te verdelen.
Lees hier het volledige bericht.
De overheid stimuleert bedrijven om over te stappen op duurzame energie. Sinds het najaar van 2020 geldt de nieuwe SDE++ subsidieregeling. SDE staat voor stimuleringsregeling duurzame energietransitie. De SDE++ regeling
Vanaf 1 januari 2023 is het btw-tarief voor de levering en installatie van zonnepanelen op of bij een woning 0%. In de praktijk was er sprake van onduidelijkheid. Installateurs wisten
Box 3 blijft de gemoederen bezig houden. Graag informeren wij u over enkele ontwikkelingen: De Belastingdienst houdt bezwaren inzake box 3 over de jaren 2017 tot en met 2022 aan.