Gepensioneerden die in België wonen en pensioen uit Nederland ontvangen, zullen niet getroffen worden door een dubbele belastingheffing. Nederland zal geen belasting heffen als België aantoont dat het uit Nederland afkomstige pensioen feitelijk en tegen het reguliere tarief wordt belast.
Lees hier het volledige bericht.
Als u het niet eens bent met de Belastingdienst kunt u bezwaar maken. Als u geen gelijk krijgt, dan kunt u naar de rechter gaan. Vaak maakt u hierbij (veel)
Als u meer dan 100 werknemers in dienst heeft moet u de kilometers van uw werknemers bijhouden. Uiterlijk 30 juni 2026 moet u de gegevens over 2025 aanleveren bij het
Ontdek wat er écht speelt – en waar u als werkgever alert op kunt zijn. Voor veel medewerkers is mei of juni een van de fijnste maanden van het jaar: