Bent u als Nederlandse stichting of vereniging niet belastingplichtig voor de vennootschapsbelasting en wilt u Nederlandse dividendbelasting terugvragen, dan kan dit voortaan alleen nog digitaal. Daarvoor moet u zich eerst bij de Belastingdienst registreren.
Tot 22 februari van dit jaar kon u via de site van de Belastingdienst nog een formulier downloaden voor een teruggaafverzoek van dividendbelasting. Dat is nu veranderd. Om als Nederlandse stichting of vereniging dividendbelasting terug te kunnen vragen moet u zich eerst registreren. Dit registratieformulier is terug te vinden op het beveiligde gedeelte van de internetsite van de Belastingdienst. Registratie is slechts eenmaal nodig.
Na registratie is de dividendbelasting terug te vragen met het formulier ‘Verzoek teruggaaf dividendbelasting’. Dit formulier is eveneens terug te vinden op het beveiligde gedeelte van de internetsite van de Belastingdienst.
Opstellen of controle productieverantwoording Binnenkort gaat u starten met het opstellen van de financiële productieverantwoording WMO en/of Jeugdwet over 2024. Daarnaast is het mogelijk dat uw verantwoordingen gecontroleerd dienen te
Tot 2025 organiseerde de Rijksoverheid de Week van de RI&E om aandacht te vragen voor dit onderwerp. Vanaf dit jaar is de Rijksoverheid daarmee gestopt maar dat maakt een RI&E
Als u meer dan 100 werknemers in dienst heeft moet u de kilometers van uw werknemers bijhouden. Hier komt meer bij kijken dan alleen het noteren van het aantal gereisde